ZŠ Hrádek u Sušice Vítejte v naší škole  
aktualizováno: 29. 06. 2020
Kalendář naplánovaných akcí.

  Přihlášení k odběru upozorněníPokud máte zájem dostávat informační email z našeho webového kalendáře vždy dva dny před plánovanými akcemi, využijte tento formulář. Vyplňte emailovou adresu na kterou chcete zasílat upozornění a pro zahájení odběru napište do vzkazu přihlášení k odběru. Pro ukončení odběru opět vyplňte email a napište do vzkazu odhlášení odběru.

Informace o již proběhlých akcích a odkazy na fotogalerie.

29. 6. 2020 - Společné focení - kromě fotek, které jste dostali: Foto, jsou k prohlédnutí a ke stažení i další fotografie. Přístupové údaje k fotogalerii dostanou děti ve škole.   Fotogalerie Rajče


 Podpora vzdálené výuky - stránky vyučujících


19. 5. 2020 - Organizace výuky od 25. 5. 2020 - výukové skupiny bylo možné sestavit podle ročníků. V následujících dokumentech jsou uvedené pokyny pro příchod jednotlivých ročníků do školy. Dále časový rozvrh začátků a konců hodin, aby se děti nepotkávaly na chodbách a wc a také samotný rozvrh výuky. V pondělí se na vás budeme těšit. :-) Nezapomeňte s sebou přinést vyplněné Čestné prohlášení.


4. 6. 2020 - Do dokumentů byly přidány dokumenty:Rozpočet 2020 a Výhled 2021 - 2023


14. 5. 2020 - Do dokumentů byla přidána zpráva z nedávno proběhlé kontroly ČŠI. Inspekční zpráva
a Zápis z jednání školské rady zápis


7. 5. 2020 - Vážení rodiče, od 25.5. 2020 se Vaše dítě může účastnit výuky ve škole. Toto rozhodnutí je dobrovolné. Podmínkou je dodržení závazných pravidel o ochraně zdraví, vyplnění a odevzdání čestného prohlášení a vyplnění online dotazníku - vyplňte, prosím, dotazník do 14. 5. 2020. Čestné prohlášení stačí předat při nástupu dítěte do školy.

Upravená, zjednodušená pravidla přímo pro naši školu Pravidla pro školu
Pravidla ochrany zdraví a provozu školy od 25. 5. 2020 Pravidla
Čestné prohlášení zákonných zástupců Prohlášení (Pokud nemáte možnost si prohlášení vytisknout, můžete si ho vyzvednout v pátek 15. 5. dopoledne ve škole.)


23. 3. 2020 -   Malování ve škole - Mezi přípravou distanční výuky a vlastním vzděláváním jsme ve škole a školce vyklidili sklepy a půdy, a je vymalováno první patro školy. Tak doufáme, že se co nejdříve s dětmi ve škole potkáme. :-)  Foto


30. 8. 2019 - Asistent pedagoga v MŠ - nabídka zaměstnání:   Asistent

   Naši sponzoři:
 • Elektric F. Vozka Hrádek
 • Autoopravna Zelený Hrádek
 • Český červený kříž Hrádek
 • Dohlížecí výbor ZKD Hrádek u Sušice
 • Maxent Sušice
 • Hospůdka Ztracenka
 • počet přístupů: návštěvníků: graf  statistika přístupů tisk  tisk stránky
    o webu
  facebook  naše škola na facebooku